SS IPTV Kurulumu

Bilgisayarınızın internet tarayıcısı ile
http://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin.

Sağdaki kutucuğa SS IPTV uygulamasının Settings/General menüsünden GET CODE butonuna tıklayarak aldığınız kodu yazın ve "ADD DEVICE" butonuna tıklayın.

"External Playlist" e tıklayıp "ADD ITEM" e tıklayın.

"Source" alanına mail adresinizdeki m3u linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve "OK" butonuna tıklayın. En son da "SAVE" butonuna tıklayın.

“Playlist has been successfully saved!” yazısını gördükten sonra TV nizde SS IPTV uygulamasını kapatıp açın. Listeniz yüklenmiş olacaktır. İyi seyirler dileriz.

SS IPTV Kurulumu

Resimli Anlatım

SS IPTV uygulaması ile Vestel Smart TV, Philips Smart TV, Beko Smart TV, Toshiba Smart TV veya Android işletim sistemli TV’ler (SS IPTV diğer markalarda da olabilir. Bunu TV’nizin uygulama mağazasından kontrol edebilirsiniz.) üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala MOD IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. MOD IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. MOD IPTV ve SS IPTV uyumludur. SS IPTV uygulamasını Smart TV’nizin uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server