Perfect Player IPTV Kurulumu

Uygulamayı açtığınızda üst menüden ayarlar sekmesine tıklayın.

Açılan ekrandan "Genel" sekmesine tıklayın.

Açılan ekrandan "Oynatma Listesi" sekmesine tıklayın.

Açılan pencereye m3u linkinizi yazın ve "Tamam" a tıklayın.

Kaydettikten sonra başlangıç ekranına geri gelip üst menüden play ikonuna tıklayın. Kanal listeniz yüklenecektir. İyi seyirler dileriz.

Hala MOD IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Resimli Anlatım

Perfect Player IPTV uygulaması ile MOD IPTV’nin birbirinden kaliteli iptv server kanallarını kolayca izleyebilirsiniz. Sadece birkaç adımda basit bir kurulum ile Full HD görüntü kalitesinde iptv kanalları izlemeye başlayabilirsiniz.

Hala MOD IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. MOD IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Sinema, spor, belgesel, haber, ulusal gibi gruplar halinde hazırlanmış kanal listemiz ile binlerce kaliteli kanal arasından aradığınız kanalı saniyeler içinde bulabilir ve bir tıkla izlemeye başlayabilirsiniz. Hemen MOD IPTV paketlerinden birini satın alın Perfect Player IPTV uygulaması ile kaliteli kanalların keyfini çıkarın.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server