NET IPTV Kurulumu

Smart TV'nizin uygulama marketinden NET IPTV uygulamasını indirin.

Bilgisayarınızdan https://www.netiptv.eu/Upload adresine gidin.

Kutucuklara MAC adresinizi girin ve DELETE yapın. Ardından UPLOAD bölümünden açılan URL1 kutucuğuna m3u urlnizi komple yazıp Add List butonuna tıklayın.

İşleminiz başarılı uyarısını gördüğünüzde TV'nizi kapatıp açın. Artık NET IPTV ile kanallarımızı izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Hala MOD IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Resimli Anlatım

NET IPTV uygulaması ile Samsung Smart TV üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumunuzu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala MOD IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. MOD IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. MOD IPTV ve NET IPTV uyumludur. NET IPTV uygulamasını Samsung Smart TV’nizin Apps menüsünden indirebilirsiniz.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server