IPTV Kurulum Rehberi

IPTV server paketinizi kolayca kurabilmeniz için hazırlanan bu sayfa görseller ile desteklenmiştir. Kolayca kurabilirsiniz.

Sitemizden satın aldığınız iptv server aboneliğinizi kurulum rehberimiz sayesinde birkaç adımda iptv destekli cihazlarınıza kurabilir ve anında izlemeye başlayabilirsiniz.

Kaliteli iptv server paketlerimizden birini satın aldığınızda üyelik bilgilerinizi mail adresinize gönderiyoruz. Kullanıcı adınız, şifreniz, m3u linkiniz gibi kurulum için gerekli bilgiler bu mailde yer almaktadır. Bu sayfada yer alan resimli anlatımlar ile sadece 5 dakikada iptv server paketinizi kolayca kurabilir ve anında izlemeye başlayabilirsiniz. MOD IPTV paketleri smart tv, bilgisayar, telefon, tablet, iptv destekli cihazlar ve tv box cihazları ile uyumludur. Cihazlarınıza indirmeniz gereken uygulamaları aşağıda görebilirsiniz. Sadece 5 dakikada kurulum yapıp yüzlerce kaliteli iptv server kanalını tek tuşla izleyebilirsiniz. Kolay menüler ile aradığınız kanalı kolayca bulabilirsiniz. HD ve FULL HD görüntü kalitesine sahip iptv server kanallarımızı istediğiniz cihazda istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hemen kaliteli paketlerimizden birini satın alın, MOD IPTV üyesi olmanın avantajlarını yaşayın.

Cihazını Seç

pc-icon-modiptv

Bilgisayar Üzerinde IPTV İzleme

Bilgisayar üzerinde kolayca iptv izleyebilmek için aşağıdaki programlardan birini indirip kurmanız ve yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

tv-icon-modiptv

Smart TV üzerinde IPTV İzleme

Smart TV nizin uygulama mağazasından aşağıdaki uygulamalardan herhangi birini indirebiliyorsanız kurulum yapabilirsiniz. Uygulamayı indirip yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

telefon-icon-modiptv

Akılı Telefon / Tablet Üzerinde IPTV İzleme

Android veya iOS uygulama marketinizden aşağıdaki uygulamalardan birini indirip yönergeleri takip ederek kolayca kurulum yapıp iptv izleyebilirsiniz.

iptv-destekli-cihazlar-icon-modiptv

Android / iOS TV Box Üzerinde IPTV İzleme

TV Box cihazınızın uygulama marketinden aşağıdaki uygulamalardan birini indirip yönergeleri takip ederek kolayca kurulum yaptıktan sonra iptv izleyebilirsiniz.

tv-box2-icon-modiptv

IPTV Destekli Cihazlar Üzerinde IPTV İzleme

Cihazınızda aşağıdaki panellerden herhangi biri var ise yönergeleri takip ederek kurulum yapabilirsiniz. (Cihazınızın markası ve modeli önemli değil. Aşağıdaki panellerden biri varsa üzerine tıklayıp yönergeleri takip edebilirsiniz.)

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server