XTREAM / X PANEL / PAY IPTV Üzerinde IPTV Kurulumu

XTREAM / X PANEL / PAY IPTV Üzerinde IPTV Kurulumu

Cihazınızın markası ve modeli önemli değildir. Bu panellerden biri (Xtream / X Panel / Pay IPTV) cihazınızın menülerinde var ise kurulum yapabilirsiniz. Bu paneller sizden kullanıcı adı, şifre, port ve url bilgilerini ister. Bu bilgileri paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz. Bu bilgileri cihazınıza kaydederek kanallarımızı izleyebilirsiniz.

Enigma 2 Üzerinde IPTV Kurulumu

Bilgisayarınıza Filezilla programını indirip bu program aracılığı cihazın ip adresi kullanıcı adı ve şifresi ile cihazınıza bağlanın. Bağlandıktan sonra  ETC/Enigma2 klasörü içine userbouquet dosyanızı (bu dosyayı paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz) atın. Ardından cihazınızı yeniden başlatmanız yeterlidir.

Enigma 2 Üzerinde IPTV Kurulumu
MAG Cihazlar Üzerinde IPTV Kurulumu

MAG Cihazlar Üzerinde IPTV Kurulumu

MAG Set Top Box cihazlarında MAC adresiniz sisteme kaydedilerek portal url kurulumu yapılır. Cihazın MAC adresini bize verdiğinizde sisteme kaydederiz ve paketlerimizden birini satın aldığınızda portal url bilgisini cihazınıza kaydetmeniz için mail adresinize göndeririz.

m3u, iptvlist, tvlist Dosyaları ile IPTV Kurulumu

Cihazınızın iptv yükleme menüleri sizden m3u, iptvlist,tvlist gibi dosyalar istiyorsa bu bilgiyi bize iletmeniz durumunda gerekli dosyayı paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz. Gönderdiğimiz dosya ile cihazınıza kurulum yapabilirsiniz.

m3u, iptvlist, tvlist Dosyaları ile IPTV Kurulumu

MOD IPTV hangi cihazlar ile uyumlu?

Next 2000 HD, Next 2053 HD, Korax Vip Box Gold, Korax ipPlus v3, Hiremco Turbo IPTV Plus, MAG 250, MAG 254, Redline, Xiomi Mi TV Box gibi cihazlar ile iptv izleyebilirsiniz. Burada önemli olan cihazınızda Xtream, X Panel, Pay IPTV, Xstream gibi üyelik bilgilerinizi (kullanıcı adı, şifre, port, url) girebileceğiniz paneller olmasıdır. Bunun dışında cihazınız android veya ios ise Google Play veya AppStore üzerinden SMART IPTV, SS IPTV gibi uygulamalar indirerek iptv server kanallarımızı izleyebilirsiniz. Bir diğer değişle cihazınızın markası ve modeli fazla önemli değildir. Önemli olan kullanıcı bilgilerinizi girebileceğiniz menüleri olmasıdır. Bu sayede birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı izleyebilirsiniz.

Hala MOD IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. MOD IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server