GSE SMART IPTV Kurulumu

Cihazınıza indirdiğiniz uygulamanın sol menüsünden "Xtream-Codes API" ye tıklayın.

Sağ alt köşeden (+) ikonuna tıklayın ve açılan pencereyi doldurup kaydedin. (Bu pencereye gireceğiniz bilgileri gönderdiğimiz üyelik mailinizde bulabilirsiniz)

Kaydettikten sonra yine sol menüden "Xtream-Codes API" ye tıkladığınızda hesabınızı görebilirsiniz. Tıklayıp açabilirsiniz. LIVE den canlı - VOD dan VOD içeriklerimizi izleyebilirsiniz.

Hala MOD IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

GSE SMART IPTV Kurulumu

Resimli Anlatım

GSE SMART IPTV uygulaması ile telefonunuzda veya bilgisayarınızda kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala MOD IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. MOD IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir tek tıkla izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca GSE SMART IPTV uygulamasının kanal arama özelliği de mevcuttur. Bu sayede aradığınız iptv kanalını saniyeler içinde bulabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. MOD IPTV ve GSE SMART IPTV uyumludur. GSE SMART IPTV uygulamasını Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

MODIPTV.com
Full HD IPTV Server